TAX BIURO RACHUNKOWE

Planujesz otworzyć działalność gospodarczą lub ją prowadzisz i szukasz usług księgowych? Nasze biuro rachunkowe powstało po to by pomóc w prowadzeniu Twojej firmy!

Jesteśmy firmą kilkuletnim doświadczeniem na rynku usług księgowych, posiadamy niezbędne narzędzia i wiedzę dla prawidłowego prowadzenia dokumentacji rachunkowej naszych klientów a te wszystkie „podatki” i „ZUS-y” to dla nas pestka! Specjalizujemy się w prowadzeniu małych i średnich podmiotów w zakresie księgowości, kadr i płac.

USŁUGI KSIĘGOWE – MIŃSK MAZOWIECKI, GARWOLIN I CAŁA POLSKA

Nasza siedziba to Mińsk Mazowiecki ale nie martw się, pracujemy także zdalnie i siedziba Twojej firmy nie ma dla nas znaczenia. Obsługujemy klientów z takich miejscowości jak Mińsk Mazowiecki, Garwolin czy Warszawa. Zapewniamy elastyczność w formie współpracy a zdalne kontaktowanie się i przekazywanie dokumentów nie stanowi dla nas problemu.

KSIĘGOWOŚĆ DLA FIRM

Usługi księgowe to nie tylko narzędzie do spełniania ustawowych obowiązków ale również element zapewniający efektywne zarządzanie firmą – poprzez znajomość wysokości kosztów i miejsca ich powstawania. Twoja księgowa chętnie pomoże w wykonaniu takiej analizy.

BEZPŁATNA KONSULTACJA

Oferujemy pomoc przy założeniu działalności np. w CEiDG (Centralna Ewidencja i Informacja o Działalności Gospodarczej) , w formie spotkania informacyjnego z księgową z zakresu podatków tj. dostępnych prawem form opodatkowania i obowiązujących składek do ZUS dla przedsiębiorców. Jeżeli zdecydujesz się podpisać umowę z naszym biurem rachunkowym to taka konsultacja będzie dla Ciebie bezpłatna.

PROGRAM DO FAKTUROWANIA

Program do fakturowania dostajesz za darmo w momencie podpisania umowy. Oferujemy proste i intuicyjne narzędzie dostępne przez Internet z każdego miejsca, w którym właśnie się znajdujesz. Platforma posłuży nie tylko wystawianiu faktur ale również do kontaktu z biurem rachunkowym i Twoją księgową, przekazywania dokumentów kosztowych, kadrowych oraz informacji o podatkach i składkach ZUS.